Każdy z nas z pewnością choć raz był w sytuacji, gdy powierzchnia dywanu, kanapy czy tapicerki w samochodzie została mocno zabrudzona, a ich doczyszczenie i doprowadzenie do poprzedniego stanu wymagało wielkiego wysiłku. Okazuje się jednak, że nie trzeba już jeździć na myjnię, by móc skorzystać z dobrego sprzętu piorącego i sprzątającego. Z pomocą przychodzi Numatic George, jedna z ciekawszych pozycji na rynku urządzeń tego typu.

Parametry a skuteczność

Numatic George to sprzęt, który odkurza, pierze i usuwa plamy i kurz z powierzchni takich, jak tapicerka samochodu, powierzchnia kanapy, czy nawet najbardziej zabrudzony dywan. Posiada silnik o napięciu 1200 W, dzięki czemu jego wydajność jest naprawdę imponująca, a nawet długie użytkowanie nie powoduje przegrzania się sprzętu. Napięcie 230 V pozwala na działanie o mocy wystarczającej, by usunąć wszelkie zanieczyszczenia czy brud z powierzchni poddawanej działaniu urządzenia. Waży niewiele jak na tego typu odkurzacz, bo jedynie 7,1 kg. Wszystkie te parametry sprawiają, że używanie Numatic George jest naprawdę komfortowe.

Czy jest to sprzęt wart swojej ceny?

Numatic George jest niezwykle wszechstronny, bowiem usuwa zabrudzenia i odkurza zarówno za pomocą węża ssącego jak i z zastosowaniem metody „na mokro”, używając środków piorących, jednak bez pozostawiania ich zupełnie w powierzchni materiału dywanika czy tapicerki. Poręczność i skuteczność w czyszczeniu są chyba jego dwoma największymi zaletami, a każdy komu zależy na jakości kupionego sprzętu, z pewnością będzie zadowolony z zakupu.