Nadchodzi lider odkurzaczy na rynku. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, szybkie i dokładne, jak z nim – odkurzacz przemysłowy Numatic to prawdziwy rewolucjonista w kwestii urządzeń czyszczących nasze domy. Szereg funkcji, które posiada doceniło już tysiące domowników na całym świecie. Numatic George czy Numatic Henry to ulubieńcy wielu osób, a sama popularność odkurzaczy stale wzrasta.

Szereg innowacyjnych funkcji – Numatic George

Odkurzacze posiadają ciekawe funkcje, np. piorącą, która ułatwi nam sprzątanie dywanów czy tapicerek. W urządzeniach znajdują się dodatkowo dwa zbiorniki: na czystą i brudną wodę. Dzięki takim systemom możemy zaoszczędzić jeszcze więcej energii, a co za tym idzie – pieniędzy. Numatic George został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie sprawdzać się w każdym zakamarku naszego mieszkania. Materiały, z jakich jest wykonany zapewniają domownikom wytrzymałość na długie lata.

Odkurzacz marzeń, czyli Numatic George 

Numatic George to urządzenie posiadające również wiele innych funkcji, jakich nie znajdziemy w żadnym innym odkurzaczu. Producent zastosował w nim tryb oszczędzania energii, dzięki któremu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Inwestując w odkurzacz przemysłowy Numatic mamy gwarancję dobrego, solidnego sprzętu, którego nie sposób zastąpić. Spełni wszystkie oczekiwania, jakie stawiają przed nim kupcy. To bez wątpienia wyjątkowo profesjonalny odkurzacz, który zmieni nasze sprzątanie na lepsze. Niezależnie od tego, w jakim miejscu go używamy: sprawdzi się w łazience, jak i samochodzie.