Szukasz idealnego, ponadprzeciętnego odkurzacza o dużej pojemności, który dodatkowo posiada funkcję piorącą? Odkurzacz przemysłowy Numatic spełnia wszystkie te wymagania, posiadając ponadto szereg innych, ułatwiających nam sprzątanie elementów. Dwa zbiorniki na czystą i brudną wodę ułatwi nam oczyszczanie pranych materiałów przy wykorzystaniu wyłącznie czystej wody.

Odkurzacz przemysłowy Numatic

Numatic George to urządzenie, które pozwala na wygodne i szybkie sprzątanie. Jego konstrukcja jako odkurzacza piorącego została wykonana w taki sposób, aby zapewnić nam proporcję między pojemnością, a zewnętrznymi rozmiarami odkurzacza George. Wykonane są ze stali nierdzewnej, jak i specjalnego tworzywa, które zapewnia mu wytrzymałość. Został zaprojektowany z myślą o spełnianiu wszystkich oczekiwań, jakie możemy mieć do profesjonalnego odkurzacza. Dzięki niemu otoczenie w naszym domu nabierze zupełnie innego charakteru, będzie pachniało świeżością i czystością, niezależnie od tego, czy używamy go w samochodzie, łazience czy kuchni i salonie. To niebywały fachowiec, który zadba o czystość w każdych warunkach. Funkcje są łatwe i pomogą nam poradzić sobie z praniem wykładzin, dywanów i tapicerek.

Numatic Henry

Równie cennym co Numatic George jest profesjonalny odkurzacz Numatic Henry. Ma szereg innowacyjnych funkcji, jakich nie znajdziemy u żadnego innego urządzenia. Dzięki systemowi oszczędzania energii, jaki jest w nim wbudowany, możemy zmniejszyć koszty eksploatacji naszego odkurzacza. Długi kabel to gwarancja używania go w wielkich pomieszczeniach. Numatic Henry posiada także funkcję filtrującą, która zapewni nam utrzymanie wewnątrz odkurzacza szkodliwych pyłów.